fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Rikthehet temperaturat e ulëta

Publikuar

Moti i paqëndrueshëm dhe dinamik që parashihet në ditët në vijim, do të mundësoj qarkullim të mjaftueshëm ajror, për të mbajtur ndotësit ajror më të shpërndarë, që ndikon në indeksin e cilësisë së ajrit të qëndrojë më gjatë në vlera të pranueshme dhe mesatare.

Të enjten do të kemi mot të ftohtë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell gjatë ditës.  Kohë pas kohe priten rrebeshe të dobëta bore, e gjatë ditës të përziera edhe me shi.  Në vise kodrinoro-malore vetëm rrebeshe bore.

Ftohtë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell gjatë ditës.  Kohë pas kohe priten rrebeshe të dobëta bore, e gjatë ditës të përziera edhe me shi.  Në vise kodrinoro-malore vetëm rrebeshe bore. /tg/

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021