fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Rezultatet e zgjedhjeve në Shqipëri: PS në epërsi

Publikuar

Pas përditësimit të fundit të rezultateve, nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, vërejmë që pozitat nuk kanë ndryshuar siç ishin në mëngjesin e ditës së sotme.

Ashtu siç edhe u njoftua më heret, këto janë rezultatet në kohë reale:

PS – 49.37 %
PD – 38.86 %
LSI – 7.08

Mbetet të shihet gjatë orëve në vazhdim se a do të ndryshoj përqindja dhe dallimi mbi 10% që ka Partia Socialiste në krye me Kryeministrin Rama./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021