fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Refuzohet edhe oferta e tretë, Bayern heq dorë nga mbrojtësi anglez

Publikuar

Kieran Trippier nuk do të transferohet te Bayern Munich, të paktën kështu raportojnë mediet gjermane.

Bavarezët depozituan gjatë të ditës së mërkurë edhe ofertën e tretë, por Newcastle e refuzoi përsëri dhe kjo ka bërë që gjermanët të heqin dorë nga Trippier.

Lexo edhe: 

Tashmë, pak ditë nga fundi merkatos së janarit mbetet për t’u parë nëse Bayern do të realizojë planin B, Nordi Mukiele që është kontaktuar prej javësh dhe sinjalet kanë qenë pozitive.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook