fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Real Madrid kërkon 50 Milion Euro për Varane

Publikuar

Real Madrid ka vendosur çmimin për mbrojtësin francez, Raphael Varane, i cili është në radarin e Manchester United, dhe ky çmin kap vlerën prej 50 milion Euro, sipas të përditshmës spanjolle ABC.

“Djajtë e Kuq” kanë ofruar 45 milion Euro, mirëpo siç shihet atyre do ju duhet ta ngrisin ofertën e tyre në mënyrë që të sigurojnë shërbimet e qendër mbrojtësit francez.

Real Madrid janë të interesuar që të përfundojnë çështjen e Varane, pasi që në verën e ardhsme i përfundon kontrata, dhe kështu do të mund të largohej me parametra zero, mirëpo edhe francezi është i interesuar të ndryshoj ambient që këtë verë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021