fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ramsey rikthehet në Premier Ligën Angleze?

Publikuar

Liverpool janë të interesuar ta rikthejnë Aaron Ramsey në Premier Ligën Angleze, ish lojtarin e Arsenal.

Sipas TuttoJuve, Liverpool po i shikon mundësitë që të rikthej msefushorin velsian Aaron Ramsey në futbollin anglez.

Juventus janë në rregull që të ndajnë rrugët përfundimisht me Aaron Ramsey që në këtë verë, dhe do të pajtoheshin me një pagesë të vogël për të, prej 11 milion euro./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021