fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Quni më mesazh të fort për bashkë partiaket e tij

Publikuar

Anton Quni, përmes një relikte, ua ka rikujtuar bashkë partiakëve së në asnjë mënyrë nuk guxojnë që LDK-në ta kthejnë në një relikt, i cili sipas tij mund të jetë i bukur por është i pa përdorshme.

Quni, përmes një shkrimi në Facebok ka thënë së  fati i Kosovës është i lidhur ngushtë me fatin e LDK-së,

“Ky “relikt” nxitë kujtime të bukura por është i papërdorshëm. Mos të lejojmë që LDK-ja të bëhet “relikt”. Fati i Kosovës është i lidhur ngushtë me fatin e LDK-së”, ka shkruar Quni.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021