fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Qeveria pritet t’i ashpërsoj masat anti Covid

Qeveria e Republikës së Kosovës mblidhet sot në orën 17:30, pas rritjes së numrit të rasteve pozitive me koronavirus.

Publikuar

Qeveria e Republikës së Kosovës mblidhet sot në orën 17:30, pas rritjes së numrit të rasteve pozitive me koronavirus.

Nga kjo mbledhje pritet të miratohen masat e reja anti-COVID, për të cilat ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka folur me krerët e institucioneve shëndetësore, përfaqësues të Odës së Hotelierisë së Kosovës dhe me Asociacionin e Komunave të Kosovës.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021