fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

PSG nuk presin largimin e Pochettino

Publikuar

PSG janë të bindur se Pochettino do të qëndroj ende si menaxher i tyre.

Tottenham e ka kontaktuar menaxherin argjentinas i cili ka qenë pjesë e tyre, mirëpo pozicioni i PSG ka qenë i njejti. Kështu, Tottenham janë duke konsideruar opsione tjera.

Në qoftë se Pochettino nuk bënë ndonjë “deklarim zyrtar”, ai do të qëndroj në Paris, kështu shkruan Fabrizio Romano./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021