fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

PSG i prin garës për Hakimi

Publikuar

Paris Saint Germain (PSG), janë duke punuar që të nënshkruajnë me Achraf Hakimi nga Inter. Çmimi prej 80 milion Euro për Hakimi është vendosur nga Inter, e që nënkupton se PSG duhet të rrisë ofertën e tyre. Në ndërkohë Bayern Munchen nuk kanë hapur negociatat ende.

Chelsea gjithashtu janë të interesuar për Hakimin, mirëpo garën për shërbimet e tij janë duke e udhëhequr PSG, kështu duke e lënë Adama Traore si mundësinë e rradhës në listën e Chelsea, shkruan Fabrizio Romano./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021