fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Probleme në shpatull, Bellingham mund të humbasë ndeshjen ndaj Braga-s

Publikuar

Real Madrid mund të bëjë pa Jude Bellingham në ndeshjen kundër Braga-s.

Anglezi pësoi një dëmtim në shpatull gjatë minutave të para të ndeshjes të së djelës ndaj Rayo Vallecanos.

Lexo edhe: 

Një problem që nuk e pengoi të përfundojë ndeshjen dhe që nuk shqetëson shumë stafin mjekësor, por ka gjasa që Ancelotti ta lërë të pushojë në mënyrë që të shmangë komplikimet.

Kështu, ndaj portugezëve të Braga-s, Reali do duhet të bëjë pa yllin e ri të ekipit.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook