fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Prishtina humb nga Feronikeli

Publikuar

Sot është zhvilluar java e 25-të e Superligës së futbollit të Kosovës.

Takimi ka filluar në ora 13:00 dhe është zhvilluar në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Vendasit e udhëhequr nga Klodian Duro, kanë mposhtur skuadrën e FC Prishtinës me rezultat 2:0, ku të dy golat janë shënuar nga Simonovski.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook