fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Preferon Barçën apo Realin? Kvaratskhelia tregohet diplomat, ja përgjigja që jep

Publikuar

Khvicha Kvaratskhelia menjëherë sapo zbarkoi në Napoli u bë një nga emrat kryesor të kampionëve në fuqi të Italisë.

Në bazë të ecurisë që ka pasur me Napolin, gjeorgjiani u rendit në vendin e 17-të në radhën e “Topit të Artë”.

Lexo edhe:

Së fundmi Kvaratskhelia është pyetur për të ardhmen e tij, me sulmuesin që në zgjedhjen mes Barcelonës dhe Real Madrid dha një përgjigje diplomatike.

“Nuk e di, të dyja! Janë dy klube të shkëlqyera”, ka qenë përgjigja e Kvaratskhelia.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook