fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Policia po i bastise zyrat e MBP

Publikuar

Ilustrim

Policia e Kosovës është duke kryer një bastisje në objektin e Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, raporton Express.

Vetura të policisë janë parë para objektit të ministrisë, derisa ende nuk ka ndonjë informacion se për çfarë arsye është duke u kryer kjo bastisje.

Vazhdo më shumë