fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Policia njofton për zhdukjen e një vajzë të moshës së mitur

Publikuar

Policia ka raportuar së një vajzë e moshës se mitur është raportuar nga familjaret e saj si e zhdukur.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku është raportuar se viktima femër e mitur është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

“Rasti është duke u hetuar”, ka njoftuar Policia e Kosovës. /tg/

Vazhdo më shumë