fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Policë e qytetarë të lënduar në Mitrovicë

Publikuar

Disa pjesëtarë të Policisë së Kosovës dhe disa qytetarë janë lënduar gjatë aksionit antikontrabandë që po zhvillohet në këto qaste edhe në Zveqan, transmeton Indeksonline. Tipografi do të ju mbajë të informar lidhur me ngjarjet në vijim..
https://tipografi.info/degjohen-te-shtena-me-arme-ne-veri-te-mitrovices/

Vazhdo më shumë