fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Pogba eliminon Ac Milan!

Publikuar

Kthimi mahnitës i Pogba do të thotë që Man Utd është favorit i madh për lavdinë e Europa League.

Çdo dyshim se Manchester United-it nuk po i mungonte Paul Pogba u qartësua brenda tre minutave nga hyrja e tij në lojë në San Siro.

Pogba është arsyeja që skuadra e Ole Gunnar Solskjaer është ende në rrugën e duhur për lavdinë e Europa League. Ai shënoi pak pasi u thirr nga pankina gjatë pushimit të pjesës së parë, të ndeshjes së dytë kundër AC Milan. /tipografi/

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021