fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Pjanic probleme me Koeman?

Publikuar

Sipas TV3, Miralem Pjanic është gati që të ngris tentativat për largim nga Barcelona, pasi që ai nuk sheh të ardhme për vetën e tij në Camp Nou, e sidomos nën urdhërat e Ronald Koeman.

Mesfushori boshnjak ka shpresuar që mund të diskutoj situatën e tij në kataluni me trenerin holandez, mirëpo asnjë diskutim/bisedë nuk është mbajtur ende, dhe një largim në këtë merkato është shumë i mundshëm./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021