fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Pjanic pranë rikthimit

Publikuar

Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic, sipas të gjitha gjasave do të rikthehet te “zonja e vjetër” pas një viti në Barcelonë, raporton RAC 1 Sport.

Mesfushori boshnjak që nga transferimi i tij në Barcelonë, ka bërë vetëm 13 paraqitje në total në të gjitha garat.

Sipas të gjitha gjasave Barcelona do të tentoj të marrë Rodrigo Bentacour, e kjo do të thoshte përfshirjen e Pjanic në ofertë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021