fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

“Perhajr Gjyshe” – kënga e re nga Shyhrete Behluli dhe Gold Ag (VIDEO)

Dueti i cili pason shumë të tjerë që u pëlqyen nga adhuruesit e muzikës së tyre

Publikuar

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag janë bërë prapë bashkë për një këngë.

Ata sollën “Perhajr Gjyshe” – dueti i cili pason shumë të tjerë që u pëlqyen nga adhuruesit e muzikës së tyre, njofton Klan Kosova.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook