fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Për shkak të punimeve vështirësohet qarkullimi në “Isa Kastrati”

Punimet sipas Komunës do të zgjasin 6o ditë

Publikuar

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se kanë filluar punimet në rrugën “Isa Kastrati” në drejtim të udhëkryqit të rrugës “24 Maji”.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se për shkak të punimeve do të ketë telashe në komunikacion. Punimet sipas Komunës do të zgjasin 6o ditë.

“Ju informojmë se realizimi i këtyre punimeve do të paraqet telashe në zhvillimin e komunikacionit në këtë rrugë. Do të mundohemi që këto pengesa të jenë minimale”, ka shkruar Ahmeti./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021