fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

“Për Albinin, më rëndësi të fitojë Boikeni”

Nuk është me rëndësi pandemia, as ekonomia, më me rëndësi është a po fiton Boikeni n ‘Shqipëri a jo

Publikuar

Analisti dhe opinionisti Imer Mushkolaj, ka reaguar ndaj veprimeve të fundit të Kryeministrit të Shtetit, Albin Kurti, duke thënë së për kryeministrit Kurti me rendësit është me fituar Boiken Abazi në Shqipëri.

Nuk është me rëndësi pandemia, as ekonomia, më me rëndësi është a po fiton Boikeni n ‘Shqipëri a jo. E ndreqën Kosovën, tash edhe Shqipëria iu ka mbete keq”, ka shkruar Mushkolaj në profilin e tij në Facebook.

Postimi i plotë i Mushkolajt:

Nuk është me rëndësi pandemia, as ekonomia, më me rëndësi është a po fiton Boikeni n’Shqipëri a jo. E ndreqën Kosovën, tash edhe Shqipëria iu ka mbetë keq🤦‍♂️/tipografi/

Vazhdo më shumë