fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

PDK thotë se edhe 24 orë përmbysët mashtrimi

Publikuar

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyci e ka thënë së Albin Kurti dhe Vjosa Osmani, ndonëse sipas tij e kishin paguar debatin e brendshme, ata dështuar keqas.

Bytyci, këtë e ka thënë në një shkrim në faqen e tij në Facebook, ku ka thënë së “ edhe 24 ore përmbyset mashtrimi”.

Postimi i plotë  i Bytycit:

Me e pagu “debatin” e me dështu aq keq si Albini e Vjosa dje, as nuk kam parë e as nuk kam dëgjuar!

Edhe 24 orë përmbyset MASHTRIMI!

 

Vazhdo më shumë