fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Pau Torres, drejt transferimit te Manchester United

Publikuar

Manchester United janë të interesuar që të nënshkruajnë me qendërmbrojtësin e Villareal, pasi që trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është i intresuar të fuqizoj anën defanzive të klubit që ai udhëheq, e krejt ky operacion pritet të ndodhë gjatë verës, shkruan e përditshmja angleze Express.

Solskjaer prioritizon transferimin e një qendërmbrojtësi, i cili do të mund të ishte partner ideal me Harry Maguire. /tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021