fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Pas Borja Iglesias, Bayer Leverkusen synon edhe ish-sulmuesin e Real Madrid

Publikuar

Bayer Leverkusen nuk heq dorë nga merkato dhe objektivi mbetet përforcimi i sulmit.

Së fundmi, mediet franceze kanë raportuar për një interesim të “aspirinave” për sulmuesin e PSG, Marco Asensio.

Lexo edhe:

Ish-lojtari Real Madrid kaloi një periudhë dëmtimi, por edhe pas rikthimit ka gjetur pak hapësira me Luis Enrique-n, teksa po përflitet për një huazim të thjeshtë deri në fund të sezonit.

 

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook