fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Parashikimi i Ledio Panos për “Final Four”: Në finale Partizani-Vllaznia

Publikuar

Ish-futbollisti i Partizanit, Ledjo Pano ishte i ftuar në emisionin “Elite Show” në SuperSport, ku nuk mungoi edhe një parashikim i tij për “Final Four” në fundin e sezonit të Superiore. Pano theksoi se në katërshen e parë do të jenë Egnatia, Partizani, Tirana dhe Vllaznia, teksa sipas tij sheh një finale mes Partizanit dhe Vllaznisë.

Parashikim për Play Off nga Ledio Pano:

Katër skuadrat pjesëmarrëse; Egnatia, Partizani,Tirana dhe Vllaznia

Egnatia-Vllaznia

Partizani-Tirana

Vllaznia-Partizani në finale

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook