fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Osmani: Më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës

Publikuar

Vjosa Osmani në takim me banor të Klinës dhe Prizrenit, ka thënë më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës

“Ne për vendin tonë kemi veç dashuri. Bashkë me qytetarë të Prizrenit e Klinës më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Facebook.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook