fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

Oriola Marashi shfaqet provokuese nga Stambolli

Publikuar

Së fundmi, Oriola Marashi ka ndarë fotografi nga Stambolli e cila mori pëlqime dhe komente të shumta, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshje të ngushtë dhe një kapele në kokë, modelja vuri në pah tiparet e saj të formësuara trupore.

Ajo ka postuar disa fotografi derisa shihet se ka pozuar nga makina dhe jashtë saj. “Merrni një moment për të vlerësuar se sa i mrekullueshëm jeni”, ka shkruar si përshkrim në postim.

Këtu mund ti shihni fotografitë përvëluese:

https://www.instagram.com/p/CPzuuslHY0F/?utm_source=ig_embed&ig_rid=db4eaac5-9a7b-4e33-978b-84d91abb33fc

Ndryshe, Oriola Marashi është ndarë nga futbollisti Eros Grezda, megjithatë dyshja nuk kanë sqaruar asgjë për publikun./tipografi/

Vazhdo më shumë