fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

“Nuk kam fjetur gjithë natën”, Bayern Munich zyrtarizon mbrojtësin francez

Publikuar

Bayern Munich zyrtarizoi transferimin nga Galatasaray të mbrojtësit Sacha Boey. Kartoni i 23-vjeçarit i kushtoi arkës së gjermanëve rreth 30 milionë euro teksa francezi firmosi një kontratë të vlefshme deri në vitin 2028. Në prezantimin e parë si lojtar i Bayern, Boey nuk i fshehu emocionet, madje theksoi se prej tyre kaloi një natë të tërë pa gjumë.

Lexoni edhe:

“Jam shumë i emocionuar dhe për mua gjithçka është ende e pabesueshme. Nuk arrita të flija as gjumë. Të jem pjesë e Bayen për mua është një ëndërr, bëhet fjalë për një klub legjendar dhe me shumë histori. Jam i nderuar që një klub kaq i madh sa Bayern kërkoj shërbimet e mia”, u shpreh Boey.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook