fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Një vajzë e mitur zhduket në Hajvali

Publikuar

Një prind nga Hajvali ka raportuar se vajza e tij e mitur nuk është kthyer në shtëpi, pasi ka përfunduar orarin mesimor.

Rastin e ka paraqitur në polici. Policia ka konfirmuar rastin dhe thekson se njësitet policore janë duke e hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull ka raportuar se  vajza e tij e mitur, pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vend-ndodhje e saj. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin policor.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021