fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Një sulmues francez pranë Egnatias, pritet vetëm zyrtarizimi

Publikuar

Egnatia vijon punën në merkato teksa pritet vetëm zyrtarizimi për Youba Drame. Ky i fundit luan në rolin e sulmuesit dhe aktualisht është pa skuadër. Eksperienca e fundit për futbollistin francez ishte në Çeki me skuadrën e Zlin. 26-vjeçari shihet si një goditje me peshë për objektivat e këtij sezoni te rrogozhinasit që aktualisht kryesojnë Superioren dhe në “Final Four” pretendojnë titullin kampion.

Lexo edhe:

Me zyrtarizimin e Drame, Egnatia do të shtonte edhe më shumë “armët” në repartin e avancuar aty ku aktualisht bëjnë pjesë emra si Spahiu, Ibrahimoglu, Lubas, Montenegro, Doukouo dhe Mario Gjata.

 

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook