fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Një 60 vjeçar gjendet pa shenja jete në Prishtinë

Publikuar

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, ka thënë rreth orës 08:40 është raportuar për një  person pa shenja jete në rrugën ‘Tirana’ në Prishtinë.  

“Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka ftuar ekipet e mjekëve emergjent të cilët kanë konstatuar se trupi është pa shenja jete. Informacionet fillestare flasin që  viktima është një mashkull rreth 60 vjeç”, ka thënë Borovci.

Borovci po ashtu tha se policia është në vendin e ngjarjes dhe aktualisht po trajton të gjitha rrethanat që karakterizojnë ngjarjen me qëllim ndriçimin e plotë të saj.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook