fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Një 4 vjeçar vdes nga goditja me makinë

Publikuar

Në fshatin Carrallukë të Malishevës një 4 vjeçar është goditur për vdekje nga një makinë.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin. Nusret Gjurkaj nga Policia e Kosovës ka thënë së aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:30.

“Ju informoj se rreth ores 13:30 jemi informuar se ne fshatin Carralluke ne rrugën rajonale ka ndodhur nje aksident trafiku (goditje e kembesorit), kembesori (femije -rreth 4 vjeqar) eshte derguar ne QKMF-Malishevë dhe sipas mjekut kujdestar femiu eshte pa shenja jete. I dyshuari eshte identifikuar dhe shoqeruar prane S.P. Malishevë, Njesitet patrulluese jane ne vendin e ngjajres. NJRKRR DRP Gjakove eshte njoftuar lidhur me aksidentin. Per veprime tjera do te njoftoheni me kohe”, ka thënë Nusret Gjurkaj./tg/

Vazhdo më shumë