fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Ngacmim seksual ndaj tre te miturave

Publikuar

Policia ka raportuar se tre femra, të moshës se mitur janë ngacmuar seksualisht në Skenderaj. Sipas policisë, te mitura janë ngacmuar nga një mashkull, i cili ende nuk është arritur të kapet nga organet e rendit.

“Raportohet se tri viktima femra janë ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull kosovar dhe i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Policia ka thënë së për rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti mbetet nën hetime.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021