fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Në Vrellë gjendet një mjet shpërthyes

Publikuar

Në fshatin Vrellë të Komunës së Istogut, gjatë zhvillimit të punimeve është gjetur një mjetë shpërthyes, raportojnë mediet lokale.

Mjeti shpërthyes është gjetur nga një qytetar i këtij fshati, i cili për të i ka njoftuar autoritetet e sigurisë.

“Sot gjatë punimeve në Vrellë është hasur në një mjetë shpërthyese. Në vendin e ngjarjes kanë dal edhe Policia, shkruan TV Fontana./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021