fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Në kërkim të jetës në Mars (Video)

Publikuar

NASA ka dërguar në planetin Mars një robot tjetër që do të mbledhë të dhëna nëse më herët ka pasur jetë. Sonda Perseverance zbarkoi në planetin e kuq pas shtatë muajsh udhëtim.

Video nga zbritja në Mars

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021