fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Mustafa: “Amerika ia njeh vlerat qeverisjes Hoti”

Publikuar

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shkruar të dielen në mbremje në Facebook se njohja nga Izraeli, hyrja në fuqi e marrëveshjes për financim ndërmjet Qeverisë Hoti dhe SHBA-të, letra e Presidentit Bajden për njohjen e pavarësisë së Kosovës, janë sinjale të qarta për çdonjërin në Kosovë.

“SHBA përkrahin Kosovën edhe në kohë fushate. Amerika ia njeh vlerat  qeverisjes Hoti”, ka shkruar Mustafa.

Postimi i Mustafes:

SHBA përkrahin Kosovën edhe në kohë fushate. Amerika ia njeh vlerat  qeverisjes Hoti.

Njohja nga Izraeli, hyrja në fuqi e marrëveshjes për financim ndërmjet Qeverisë Hoti dhe SHBA-të, letra e Presidentit Bajden për njohjen e pavarësisë së Kosovës, janë sinjale të qarta për çdonjërin në Kosovë. IM

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021