fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Mourinho në Serie A?

Publikuar

Jose Mourinho është i përgaditur për një rikthim të mundshëm tek Inter, në qoftë se Antonio Conte largohet këtë verë, sipas Calciomercato.

Trajneri portugez ka mbetur “pa punë”, që nga shkarkimi i tij nga Tottenham Hotspur pas rezultateve të dobëta dhe është i hapur për një rikthim në Serie A.

Conte është shumë afër titullit, mirëpo marrëdhëniet e tij me drejtuesit e klubit zikaltër nuk janë stabile./tipografi/

Vazhdo më shumë