fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Mourinho krijon listën e largimeve

Publikuar

Sipas gazetës presitigjoze angleze, The Daily Mail, Jose Mourinho ësthë duke tentuar një grup largimesh nga Tottenham Hotspur.

Serge Aurier, Hugo Loris, Erik Lamela dhe Juan Foyth, janë në listën e largimeve të para nga Jose Mourinho, i cili përmes shitjes së këtyre lojtarëve do të tentoj të ngris financat për blerjën e disa lojtarëve që aj konsideron se i duhen.

Mourinho në bazë të këtij plani po prioritizon një portier, një qendër mbrojtës si dhe një mbrojtës të krahut të djathtë, në mënyrë që ta rikthejë Tottenahmin në pozitë për të luftuar për titull./tipografi/

Vazhdo më shumë