fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Moti për ditën e premte

Publikuar

Meteorologët thonë moti tw premten do tw mbetet i ftohtë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell gjatë ditës.  Orëve të pasdites dhe mbrëmjes me mundësi për rrebeshe të dobëta bore dhe shiu.  Në vise malore priten kohë pas kohe reshje të dobëta bore.

Temperaturat në vise të ulëta -1C deri 8C, e në vise malore -7C deri 0C.  Erë e lehtë dhe mesatare nga krahu verior 2-5m/s.

Indeksi UV: 3.  Indeksi i cilësisë së ajrit në vlera të pranueshme, e orëve të mbrëmjes dhe në kushte të qetësisë kalon në vlera të dobëta.

Vazhdo më shumë