fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Milan – PSG, zbardhen formacionet e sfidës së madhe të mbrëmjes

Publikuar

Zbardhen formacionet zyrtare të përballjes kryesore të mbrëmjes, Milan – PSG. Në radhët e “Djallit” kthehen në formacion Pulisic dhe Theo Hernandez, nga minuta e parë luan edhe Musah.

Kuqezinjtë po kërkojnë tri pikë për t’u rikthyer me force pretendentë në grup dhe për të larguar fantazmat e javëve të fundit. Nga ana tjetër, PSG vjen pas pesë fitoresh radhazi

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook