fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

MEN: Manchester United ringjall interesimin për Trippier

Publikuar

Djajtë e Kuq rikthejnë interesimin për mbrojtësin anglez.

Manchester United ka ringjallur interesimin e tyre për mbrojtësin e djathtë të Atletico Madrid, Kieran Trippier – sipas MEN.

Djajve të Kuq iu desh të hidhnin poshtë planet e tyre për të sjellë në përfaqësuesin anglez në Janar pasi ai u ndëshkua për shkelje të rregullave të basteve.

Trippier gjatë gjithë jetës së tij ka qenë përkrahës i Manchestr United, dhe do të shijonte shansin për t’u transferuar në Old Trafford këtë verë./tipografi/

Vazhdo më shumë