fbpx
Lidhu me Ne!

Shqipëri

Mbytet një person pran portit

Publikuar

Mbytet një person pranë portit të qytetit të Durrësit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë kërkimet për nxjerrjen e viktimës.

Ndërkohë burime nga porti bëjnë me dije se viktima është në moshë të re, por ende nuk është identifikuar.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021