fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Mblidhet kabineti qeveritar, nuk dihet arsyeja

Publikuar

Zyra e kryeministrit ka njoftuar se pasdite, kryeministri Albin Kurti ka thirrur mbledhjen e kabinetit qeveritar. Mbledhja do të mbahet në ora 16:00.

Kjo është mbledhja e parë e qeverisë së re, pas mbledhjes ceremoniale të Qeverisë Kurti që u mbajt ditë më parë. Pikat dhe çështjet që do të diskutohen nuk janë bërë të ditura./tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021