fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Mbappe duke kërkuar shtëpi në Madrid

Publikuar

Sulmuesi francez, është ende larg nënshkrimit të zgjatjes së kontratës me klubin e tij aktual PSG, dhe menjëherë lindin dyshime mbi të ardhmen e tij.

E ardhmja e Kylian Mbappe, ende po mbetet në ajër me sulmuesin i cili ende nuk e ka zyrtarizuar qëndrimin e tij në Parkun e princave, e kontrata e tij skadon në verën e 2022.

Si dhe Goal konfrimon që Mbappe është në kërkim të një shtëpie në Madrid.

Kjo edhe më tej shton dyshimet që Mbappe tash e një kohë të gjatë është në listën e dëshirave të klubit mbretëror, mbetet të shihet javëve në vijim konkretizimi kësaj çështje./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021