fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United në kontakt me Sancho

Publikuar

Manchester United janë ende të interesuar për sulmuesin e krahut, anglezin Jadon Sancho, i cili paraqitet për Borussia Dortmund. Bisedimet me përfaqësuesit e tij kanë vazhduar, raporton 90min.

Edhe pse “djajtë e kuq” kanë dështuar që ta transferojnë Sanchon në verën e vitit 2020, interesi i tyre prap është rizgjuar për transferimin e tij./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021