fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United interesohen për Coman

Publikuar

Djajtë e Kuq janë shumë të interesuar për yllin e Bayern, Kingsley Coman.

Manchester United ka regjistruar interesimin e tyre për anësorin e Bayern Munchen, Kingsley Coman – sipas SPORT1.

Djajtë e Kuq do të kërkojnë të sjellin 24-vjeçarin nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho nga Borussia Dortmund.

Coman dëshiron të zgjasë qëndrimin e tij në Allianz Arena, por përfaqësuesit e tij janë të gatshëm të dëgjojnë ofertat në afatin kalimtar të verës./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021