fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United dhe Ajax në luftë për …

Publikuar

Kamaldeen Sulemana, talenti i ri i Nordsjaelland ka ofertë nga dy klubet e mëdha, nga Manchester United dhe Ajax, transmeton Bold.

19 vjeçari tash duhet të zgjedhë a dëshiron të përdor gjigantët holandez si trampolinë për të ardhmën e tij, a po të shkoj direkt në hapin e madh drejt Old Trafford./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021