fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester City udhëheq garën për Haaland

Publikuar

Real Madridi, Chelsea dhe Manchester United janë gjithashtu të interesuar për yllin e Borussia Dortmund.

Manchester City është duke udhëhequr kundrejtë Manchester United, Real Madrid, dhe Chelsea në garën për të nënshkruar me Erling Haaland, raporton Daily Mail.

City tashmë ka kontaktuar edhe me menaxherin e tij, Mino Raiola, për të përforcuar radhët e skuadrës së udhëhequr nga Pep Guardiola./tg/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook