fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manaj është huazuar te Balikesirspor

Publikuar

Sulmuesi Arb Manaj ka ndërruar sërish skuadër, këtë herë është huazuar te Balikesirspor, shkruan RTK.

Sipas RTK-së, talenti kosovar verën që lamë pas u transferua te Ankara Keciorengucu, ndërsa pas gjashtë muajsh ka ndërruar skuadër, shkruan lajmi.net.

Huazimin e këtij të fundit e ka bërë të ditur skuadra e Balikesirspor.

Sulmuesi Arb Manaj ka ndërruar sërish skuadër, këtë herë është huazuar te Balikesirspor.

Talenti kosovar verën që lamë pas u transferua te Ankara Keciorengucu, ndërsa pas gjashtë muajsh ka ndërruar skuadër, shkruan lajmi.net.

Huazimin e këtij të fundit e ka bërë të ditur skuadra e Balikesirspor.

Ndërkohë, kujtojmë se Manaj për Keciorengucu bëri 12 paraqitje duke shënuar katër gola dhe dhuruar dy asistime

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021