fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

LVV kërkon që vëmendja të koncentrohet tek komisionerët dhe vëzhguesit

Publikuar

Lëvizja Vetëvendosje në një konferencë për medie, pas publikimit të Exit Poll-ve ka thënë së vëmendja duhet të jetë tek puna e komisionerëve dhe vëzhguesve.

Albulena Haxhiu nga kjo parti ka thënë së u bëjnë thirrje qytetarëve që festën e tyre dhe festën tonë ta bëjmë pranë familjeve tona, të mos tubohemi në sheshe shkaku i pandemisë dhe rrugëve të pa pastruara.

“Në këto momente po ndodh procesi i numërimit të votave. Vëmendja duhet të jetë te puna e komisionerëve dhe vëzhgueseve sepse duhet ta garantojmë votën e lirë të secilit qytetarë”, ka thënë Haxhiu

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021